Sporcu Besinleri

Samti, sektörün çok hızlı büyüyen dilimlerinden biri olan Spor ve Yaşam tarzı besinleri gurubunu imal eden en tecrübeli üreticiler arasındadır.

İmalatını gerçekleştirdiğimiz sporcu ve özel beslenme amaçlı gıdalarımıza örnek olarak; izole veya konsantre mikronize hidrolize protein tozlarını, yüksek oranlı karbonhidratları, glutamin ve BCAA’yı da içeren tüm amino asit guruplarını, sporcular için özel formüle edilmiş multi-vitaminleri, %100 saflıktaki kreatinleri, ani enerji yüklemesi gerçekleştiren ürünler ile termojenik kilo kontrolü sağlayan özel ürünleri de kapsayan “ergojenik” ürünleri sayabiliriz.
Ürettiğimiz sporcu besinlerini, özellikle de vücut geliştiricilere yönelik özel besinler, profesyonel sporcuların dahi çok ağır antrenmanlarının öncesi, esnası ve sonrasındaki performans ihtiyaçlarını karşılayarak, egzersizlerden beklenen sonuçların elde edilmesini sağlayacak şekilde imal ederiz.

Müşteri talepleri doğrultusunda “ihtiyacı tam olarak karşılayan” ürün formülasyonlarını, özgün şekilde üretebileceğimiz gibi, elimizde bulunan hazır formülleri de fason olarak, gıda GMP şartlarına haiz tesisimizde üretme imkanına sahibiz.
Türkçe