Fason Üretim

Markanızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor, bu nedenle de isteklerinizi karşılayabilecek çözümler üretiyoruz. Arayışınız, farkındalık oluşturacak, yüksek kaliteli özel markalı sporcu besinleri ve takviye edici gıda üreticisiyse başka yere bakmanıza gerek yok!

Sporcu besinleri ve takviye edici gıdalarda, üretimin tümünü kendi bünyesindeki üretim hatlarında gerçekleştiren sayılı imalatçılardan biriyiz. Çok geniş dağıtım ağına sahip büyük veya sadece birkaç noktada faaliyet gösteren küçük satış noktaları da “Özel Markalı” veya “Fason İmalat” gerçekleştirdiğimiz müşterilerimiz arasında yer alır.

Güvenilir bir üretici olarak biz, bir taraftan fason üretim ihtiyacınızı karşılarken, diğer yandan da markanızı geliştirerek ileriye taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya odaklanırız.
Seyrantepe’de bulunan tesislerimizde HACCP, ISO 9001 ve gıda İyi Üretim Uygulamaları (gıda GMP) prensipleri ve kılavuzluğunda üretim gerçekleştirerek, kalite konusunda markanızı bir basamak yukarıya taşımaya gayret ederiz.

Özel markalı ürünleriniz için tasarımı yaparken, pazarda bulunan mevcut ürünlerden farklı, tüketici beklentilerinin de üzerinde çekiciliğe sahip etiket ve POP (POS) gibi tüm sanatsal pazarlama görsellerini tasarlayabiliyor, ambalajlar için, çok rahat temin edilemeyen malzemeler dahil olmak üzere, geniş alternatifli seçenek sunuyoruz.

Arzu edilmesi durumunda özgün ve zor yapıdaki tasarımları da rahatlıkla oluşturacak yetkinliğe sahip tasarım ekibimiz, işlemleri basitleştirip süreyi kısaltmak amacıyla da hazır formatlı etiket görsellerinden uygun olanı ürününüze uygun hale getirme becerisine de sahiptir.

Markanızın ayrışmasını sağlayan çözümlerimiz ile ürününüzü bir üst seviyeye taşımak için, bizlerle bu gün irtibata geçebilirsiniz.
Kullandığımız Başlıca İçerikler
Türkçe