Hizmetler

Reformist çözümlerimiz nedeniyle, dünya genelindeki müşterilerine ciddi maliyet avantajları sunmaktayız.

Yıllık 50 milyon adetten fazla tablet, 800 milyon adetten fazla kapsül, 460 milyon adet yumuşak kapsül, 2100 ton toz karışım ile 360 bin litre sıvı formda üretim yapma ve yaklaşık 20 milyon şişe dolum kapasitesine sahip tesisimizde biz, müşteri beklentilerinde belki de en önemli husus olan; Doğru ürünü, doğru zamanda teslim etme becerisine sahibiz.

Son teknolojiyle donattığımız, esnek üretime olanak veren fabrikamız, “az veya çok” farklı satış kapasitesine sahip müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamamıza imkan verir. Üretimdeki esnekliğimiz “küçük veya büyük” sipariş miktarlarını rahatlıkla üretmemizi sağlar.
Özel hazırlanmış bireysel formüller de dahil olmak üzere, özel markalı ürün imalatındaki uzmanlığımız, bizi sektördeki birçok üretici için katı, toz veya sıvı formdaki ürünlerin tedarikçisi haline getirmiştir.

Sporcu Besinleri ile Takviye Edici Gıdalarda en geniş formülasyonlara sahip olan firmalardan biri olarak, hali hazırda 700’den fazla ürün ve teknik olarak binlerce formülü üretecek yetkinlikteyiz.

Özel üretim konusunda en hızlı ve doğru çözümleri üretip, özgül ve özel markalı ürün ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabiliriz. Tablet, kapsül veya yumuşak kapsül kapasitemizin büyüklüğü dışında, en fazla kalıba sahip firmalardan da biriyiz.

Bu nedenlerle en iyiler arasında yer alırız.
Türkçe