Kalite Anlayışımız

Tüm üretim süreçlerinde yüksek kontrol standartları uygular, içinde gıda İyi Üretim Uygulamaları’nın da bulunduğu HACCP ile ISO 9001 sertifikalı ve geniş kapsamlı kalite yönetim sistemlerini takip ederiz.

Üretim sürecinde; En son teknolojiye sahip ilaç sınıfı makinelerle, her safhayı gözetim altında tutarak, tüm süreçleri kayıt altına alıp, gerekli test ve analizleri gerçekleştirir, etiket bilgileriyle tamamen örtüşen güvenilir ürünleri imal ederiz.

Samti olarak biz, müşterilerimiz tarafından yönlendirilecek bağımsız dış denetçilere her zaman açığız. Ürünlerimizi mümkün olan en yüksek kalitede üretir, geniş kalite yönetim sistemimiz ile örtüşen operasyonlar gerçekleştirir, AQC tarafından sertifikalandırılmış Gıda İyi Üretim Uygulamaları (food GMP) kılavuzluğunda hareket ederiz.

Resmi makamlar tarafından aralıklarla denetlenen, kontaminasyona karşı yüksek seviyede önlemler aldığımız tesisimizde WADA tarafından yasaklanmış hiçbir hammaddeyi kullanmayız.
İtimat bizim için çok önemlidir. Üretim ve diğer tüm hizmetlerimiz için uyguladığımız sorgulamaya dayalı kalite iyileştirme prosedürümüz sayesinde standartlarımızı yüksek tutar, ürünlerimizi en hassas bireylerin dahi tüketimine uygun şekilde imal eder ve hızla gelişen sektörümüzde standart belirleyici olmaya gayret ederiz.

Sürekli iyileştirme uygulamamız neticesinde tüm süreçlerimizi günceller, tesis ve ekipmanlarımızın en ileri teknolojiye sahip olmasını sağlar ve bunun neticesinde de verimli üretim gerçekleştiririz.

Donanımlı laboratuvarımız sayesinde mikrobiyolojik, kimyasal, içerik, yaşlandırma ve fiziksel analizleri kendi bünyemizde gerçekleştirir, daha detaylı analizler için akredite laboratuvarlarla çalışırız.

Tüm bu niteliklerimiz bize, üretime ilişkin süreçlerde tam ve hassasiyetle hareket etme imkanı verir. Üretim ve ambalajlama süreçlerini son derece etkin şekilde yönettiğimizden, yüksek kalitedeki hizmeti, ekonomik çözümlerle sunarız.
Türkçe