Hakkımızda

2008 yılında temelleri atılan Samti, ülkemizin önde gelen sporcu besinleri ile takviye edici gıda üreticilerinden biri olmuş, bu gün sektöründeki marka lideri ürünlerin imalatını gerçekleştirir hale gelmiştir.

Seyrantepe’de bulunan ve en sofistike imalatların dahi kolaylıkla gerçekleştirileceği şekilde tasarlanıp, güncel teknolojiyle donatılmış, gıda-GMP ve HACCP standartlarının kılavuz olarak benimsendiği tesisinde gerçekleştirdiği kaliteli üretim ve müşteri ihtiyaçlarını tam olarak anlama üzerine kurulu iletişim becerileri nedenleriyle Samti, sektördeki lider üreticilerden biri olmuştur.

Ürün planlama, formülasyon, üretim, ambalajlama ve dağıtım hizmetlerine ilişkin tüm süreçleri kendi bünyesinde gerçekleştiren Samti, ülkemizde balık yağı distilasyonu ve yumuşak kapsül üretimi gibi ilk’leri gerçekleştirmiştir.

Minimum stok seviyesi ile takip ettiği hammaddelerin geniş skalası ve güçlü üretim kapasitesi nedenleriyle çok hızlı ve esnek imalat gerçekleştirebilme imkanlarına sahip olduğu gibi, farklı ihtiyaçlar için özel marka, özgün formülasyon ve çoklu dil ile hazırlanmış ambalaj aplikasyonlarını da rahatlıkla uygulayabilmektedir. Uluslararası ağı ve köklü dış ticaret deneyimi sayesinde, direk veya dolaylı olarak, 30’dan fazla ülkeye ürün sevkiyatı gerçekleştirmektedir.

Kurulduğumuz 2008 yılından günümüze, hammadde satış, takviye edici gıda üretim ve ambalajlama konularında faaliyet göstermekteyiz.

Ana hedefimiz, VMS (Vitamin, Mineral ve Suplement) ürünlerinde, hizmet ve benzersiz formülasyonlar için referans üretici olarak algılanmaktır.
Tasarım, ürün geliştirme, üretim ve reformist hizmetlerin harmanlandığı, güven veren, yüksek kalite ve etkinlikteki ürünleri imal ederek tüketicilere sunmaktır.

Biz mükemmellik için; En yeni teknolojiyi takip kullanır, Müşterilerimizin ihtiyaçlarını öğrenir ve markalarına katma değer yaratacak çözümler sunar, Uluslararası kabul gören kalite ve analiz kriterlerini takip eder ve Müşterilerimizle etkin iletişimimiz neticesinde en doğru ürün ve hizmeti sağlarız.
Birinci sınıf nutra-sötik ürün imalatıdır.

Otomatik istatiksel-kontrollü operasyonlarımızı; Belgelenmiş HACCP ve ISO 9001 uygunluğumuz, Disiplinli kalite takibimiz, Donanımlı analitik laboratuvarımız, Temiz oda ilke ve prosedürlerimiz, eğitimli ve uzman profesyonel teknik ekibimiz, sektörü tanıyan satış ekibimiz sayesinde gerçekleştiririz
Türkçe